Instaappointment Image
Instaappointment image

О бонусной системе

  /  Новости  /  О бонусной системе

О бонусной системе

Реєстрація:

 

1. Завантажте додаток на ПлейМаркеті
2. Пройдить реєстрацію, для цього у відповідних полях вкажіть своє ім я та номер телефону у форматі 38(XXX)YYYYYYY. Увага!: Дуже важливо, щоб номер був записаний без помилок, в іншому випадку ви не зможете пройти індетифікацію.
3. Введіть реферальний код, яким поділився з вами Ваш друг, або залишить поле вільним та натисніть далі.
4. Натисніть меню у верхньому лівому кутку екрану і зайдіть на закладку «Бонусна карта». Тут вказаний номер вашої бонусної карти та Ваш реферальний код.
5. Здійсніть одну оплачувану поїздку, замовивши таксі через додаток, або зателефонувавши  оператору і назвав номер своєї карти. Вітаємо, Ви абонент!)

 

Виклик таксі:

 

Відтепер, викликати таксі можна як через додаток так і по телефону.

При звичайному виклику по телефону, оператору необхідно сказати номер вашої бонусної карти і за кожну вашу поїздку, на Ваш рахунок буде нараховано бонус.

При виклику через додаток, необхідно вказати адресу подачі авто та адресу призначення. У відповідних полях починайте писати назву вулиці чи то об єкту і обираємо з випливаючого вікна. Якщо все введено вірно, знизу буде вказана вартість поїздки, (яка відрізняється від 20 грн.)

У закладці «Додатково»  є поле «Примітки», де  можна вказати  побажання, та обрати інші опції.

 

Нарахування бонусів:

 

За кожну вашу поїздку нараховується бонус на вашу карту. Також вам нараховується бонус за кожну поїздку ваших друзів, (а у Вас їх може бути чимало)), якщо вони при реєстрації в додатку вказали ваш реферальний код. Так система віддячує Вам за рекламу додатку та допомогу людям розібратися з встановленням та користуванням програмою.

Для абонентів служби «Моє таксі», Бонуси не мають обмежень «терміну зберігання» і можуть бути використані в будь який час, тобто, — ними можна скористатися сьогодні, завтра, через рік,.. 5.., або більше.

(Особи, що закачали мобільний додаток але не пройшли реєстрацію, або не здійснили жодної оплачуваної поїздки, — не вважаються абонентами.)

 

 

Використання бонусів:

 

Використати бонуси можна лише створивши замовлення через додаток (це зроблено за для захисту ваших коштів), для цього, після введення адреси подачі таксі та адреси призначення, в закладці «Додатково» поставити галочку напроти пункту «Оплатити бонусами».

 

Залишились питання, або щось не працює:

 

Зверніться, будь ласка, в службу технічної підтримки:

mytaxi@meta.ua

 

 

Адміністрація «Моє таксі», за для покращення системи, залишає за собою право змінювати правила нарахування та використання бонусів.

 


Добавить комментарий